Утеплення

Приблизні втрати тепла


Ціни на енергоносії ( газ, електроенергію)постійно зростають, відповідно зростають витрати на опалення ( обігрів ) будинків та квартир

У наші дні утеплення будинків все частіше стає як необхідність . Чи знаєте Ви, що недостатня тепло ізоляція є причиною не тільки втрат тепла, та наслідком зростаючих витрат за опалення, і ризиком пошкодження стін внаслідок частого промерзання?
Однак тема утеплення є дуже складною. Одним з можливих найпоширеніших рішень є утеплення зовнішніх стін будинку за допомогою зовнішніх теплоізоляційних контактних систем. Зовнішні теплоізоляційні системи на даний час займають одне з основних місць при утепленні. Їх перевагою є велика функціональна різноманітність, яка дає можливість виготовити систему для конкретного будівельного об’єкту згідно з вимогами замовника та місцевими умовами.
Майже кожен все частіше запитуєте себе: Як знизити витрати на опалення будинку? Чи можна щось заощадити? Тоді саме Вам ми пропонуємо рішення. Тому що переважно в більшій кількості будинків (приватних чи багатоквартирних) виникають значні втрати тепла по причині їх недостатньої тепло ізоляції. Відсутність теплової ізоляції (утеплення) спричиняє не тільки великі втрати тепла та постійно зростаючі витрати на опалення, але й спричиняє велику вірогідність руйнування стін від промерзання.
Чи слід Вам утепляти свій будинок?
Однією з великих переваг є суттєве зменшення втрат тепла через стіни. Зменшивши втрати тепла Ви зменшите витрати Вашого сімейного бюджету. Одночасно, для опалення будинку Вам буде необхідно меншої кількості енергоносіїв. Ваші витрати на опалення значно скоротяться.
Зовнішнє утеплення будинку перешкоджатиме промерзанню стін, обмежиться вплив коливань температури. Утеплення будинку продовжить термін експлуатації Вашого будинку. У холодну пору року поверхні утеплених стіни будуть мати вищу внутрішню температуру та значно повільніше охолоджуватимуться. І навпаки, літом стіни не будуть сильно нагріватися, що забезпечить Вам прохолоду та комфорт у спекотну погоду. Покращиться температурний режим приміщення. Утепливши свій будинок, Ви запобігаєте переохолодженню стін та появі на них конденсату. Обмежується можливість потіння стін та появи плісняви.

                                               Стіна без утеплення

У не утепленого будинку настає виразна втрата тепла. Стіни промерзають – точка промерзання знаходиться приблизно по середині товщини стіни.

                                 Стіна утеплена з середини приміщення

Внутрішнє утеплення будинку обмежить втрати тепла, але таке утеплення не буде перешкодою промерзанню стін. Така система не має акумулюючи властивостей, при такому утепленні приміщення швидко нагрівається, але так само швидко охолоджується. Крім того у проміжку між стіною та утепленням може утворюватись конденсат, що може привести до появи плісені.

                                        Зовнішнє утеплення приміщення

При зовнішньому утепленні точка промерзання знаходиться в ізоляції, тому стіни не промерзають. При зовнішньому утепленні стіни нагріваються і мають здатність акумулювати тепло, Втрати тепла при цьому мінімальні.