Про фірму

Фірма "Greinplast" це українсько-польське спільне підприємство яке динамічно розвивається і пропонує продукти найвищої якості, виготовлені польською фірмою "Greinplast".

Слід зазначити що, висока якість та доступність ціни дозволяють ТМ "Greinplast" успішно конкурувати у Польщі серед більш ніж 100-та виробників будівельних сумішей. Для прикладу, у Польщі обсяг будинків утеплених за системою ТМ "Greinplast" лише за останні чотири роки склав понад 10.000000 кв. м.

Велика увага на підприємстві приділяється науковій та експериментальній роботі з створення нових рецептур, враховуючи технологічні й інші аспекти будівництва майбутнього а також потреби і вимоги сьогодення. Робочі компоненти, які входять в системи ТМ "Greinplast" це клопітка і тривала наукова співпраця нашої лабораторії з західними хімічними концернами та компаніями які користуються системами ТМ "Greinplast".

Основна перевага для замовників - це легкість використання продукції. Досвід використання нашими клієнтами пропонованих оздоблювальних матеріалів, будівельної хімії, систем утеплень доказав їх високу ефективність і перевагу перед конкурентами. Будівельникам до вподоби легкість та зручність роботи з цим матеріалом. Завдяки ретельно дібраній сировині та рецептурі добавок значно зросла еластичність розчинів, а відтак збільшилася швидкість виконання замовлень що, дало змогу прискорити терміни здачі об'єктів в експлуатацію.

Якість, та популярність ТМ "Greinplast" підтверджує успішна співпраця з провідними гуртівнями м. Львова, зокрема національна мережа супермаркетів "БудМакс", торгівельна мережа "Десятка", "Будівельні рішення", "Ерго". Відомі будівельні фірми Західної України, переконавшись в якості нашої продукції активно співпрацюють з нами при роботі на найвідповідальніших і найпрестижніших об'єктах. Продукцією ТМ "Greinplast" скористалися при зведенні та оздобленні наступних споруд: мережа супермаркетів "ВАМ-Сільпо", розважальний заклад "Міленіум", інші.

Зараз розвиток фірми спрямований на такі основні напрями: - Впровадження повного асортименту продукції ТМ "Greinplast" на українському ринку будівельних матеріалів. - Створення всеукраїнської мережі дилерів ТМ "Greinplast".

Використання продукції ТМ "Greinplast" дозволяє досягнути найкращого результату, зекономивши при цьому час та кошти. Ми завжди готові до взаємовигідної співпраці.